Eğlence sektörünün gelişmeye başlamasından bu yana firmamız, bayi toplantısı, konferans, kokteyl, özel davet, defile ve konser organizasyonlarında, şenlik ve festival organizasyonlarında yerel ve ulusal sanatçı, her çapta ve tarzda orkestra temininde, profesyonel ses, ışık, sahne sistemleri ve backline kurulumunda, profesyonel ve modern kayıt stüdyosuyla reklâm, cıngıl tasarımı ve tanıtımında , albüm çalışmalarında, aranjörlük, miks, mastering ve prodüksüyon hizmetlerinde etkin bir şekilde rol almaktadır.

 

    Özel günlerinizde üzücü süprizlerle karşılaşmak, zamanınızı, paranızı, heyecanınızı ve moralinizi yitirmek istemiyorsanız biz buradayız.Bilgi zamandan kazanmak demektir; zamandan kazanırsanız hayata daha fazla umutla sarılırsınız.

 

    Tecrübelerimizi sizinle paylaşarak, değerli çalışmalarınızda ve özel günlerinizde, özgün hizmetlerimizle rol almaktan onur duyacağız.

    2002 yılından bu yana müzik ve organizasyon sektöründe bulunan firmamız, eğlence sektöründeki profesyonel çalışmalarıyla başarılı ve istikrarlı bir biçimde yürümektedir.

    Faaliyet alanı olan her konuyu kendi mutfağında çözüme ulaştırma gücüne sahip olan firmamız, gerek hizmet, gerek sanatçı kadrosu, gerekse teknik donanımıyla her türlü ihtiyacı kendi bünyesinde çözmektedir.

 

 

BURALARDA DA VARIZ...

  • Facebook Black Square
  • YouTube Black Square
  • SoundCloud Black Square
  • Twitter Basic
  • Instagram Black Square

© 2014 by BASSTONE MUSIC. Proudly created with Wix.com  info@mysite.com // Tel: 1-800-000-0000